Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

Shtypi ShqiptarArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Gjykata administrative ne shqiperi

Per te lexuar me shume per gjykata administrative ne shqiperi ju ftojme te vizitoni nje nga faqet e meposhtme.
Ne rast se faqja qe publikohet ne kete liste nuk permbarn informacione rreth gjykata administrative ne shqiperi athere ju sugjerojme te klikoni nje nga fjalet e tjera kyce te listura.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“Kam dorezuar nje aktpadi, ne dt. 04. 02. 2014. A mund te di nese eshte caktuar data e gjyqit ose jo? Gjyqtari i kesaj ceshtjeje eshte z. gentian Medja”
Pustuar nga: Drini Ajdinlli ne daten: 28-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje! Gjykata administrative a e ka objekt te saj zgjidhjen e mosmarreveshjes mes punedhenesit dhe punemarresit ne lidhje me shkeljen e kontrates se lidhur mes tyre. Behet fjale per mos pagim te sigurimeve shoqerore, pagave dhe shpenzimeve te tjera nga punedhesesi per kohe te gjate deri edhe vite. Nese po , ku mund te drejtohem?”
Pustuar nga: jorgjeta Gjanci ne daten: 12-10-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

gjykata administrative ne shqiperiPortali shqiptar
gjykata administrative ne shqiperi me shume ne portali.im. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.portali.im
gjykata administrative ne shqiperiShtypi Shqiptar
Hyr tani ne shtypi.im dhe lexo me shume per gjykata administrative ne shqiperi!
http://www.shtypi.im
gjykata administrative ne shqiperiVetem Lajme
Hyr tani ne vetemlajme.com dhe lexo me shume per gjykata administrative ne shqiperi!
http://www.vetemlajme.com


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Si te DobesohemiSi te Dobesohemi
Lexoni me teper per gjykata administrative ne shqiperi duke vizituar faqen sitedobesohemi.com. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.sitedobesohemi.com

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy